Timberlake bëhet babaKëngëtari Justin Timberlake është bërë baba për herë të parë. Miqtë më të afërt të çiftit kanë njoftuar se gruaja e Timberlake, Jessica Biel ka sjellë në jetë djalit Silas Randall Timberlake.

Ata konfirmojnë se familja e re është e lumtur dhe nëna me djalin janë në gjendje të mirë shëndetësore.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here