Tiger Woods do te jete deshmitar “jovullnetar” i “Peta”-s. Shoqeria animaliste ka vendosur te perdore imazhin e golfistit per fushaten e re te dedikuar per sterilizimin e kafsheve shtepiake.

Ne manifestim, sic thuhet ne faqen e internetit te “Tmz”, shfaqet imazhi i Woods dhe shkrimi:

Shume seks mund te jete i demshem edhe per tigrat e vegjel. Ndihmo qenin dhe macen tende te rrije larg telasheve. Sterilizoje!”.

Per t’i hapur rrugen fillimit te fushates duhet nje marreveshje me avokatet e golfistit./tch/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here