Tiani i Tunës i veshur me shumë stil (Foto)

Tuna nuk heziton ta prezantojë para fansave djalin e saj

Altuna Sejdiu është një ndër këngëtaret që i kushton kujdes të veçantë paraqitjes së jashtme. E në mënyrë të tillë kujdeset edhe për vogëlushin e saj, Tianin të cilin e veshë me shumë stil edhe gjatë përditshmërisë.

Tuna së fundmi ka publikuar një foto të Tianit në Instagram ku ai shihet i kombinuar mjaft mirë.

Në ditën e baballarëve, Tuna publikon një foto të Patrisit dhe Tianit (Foto)
Ndryshe “Duam” është kënga e fundit nga Tuna me të cilën ajo mori pjesë në festivalin “Kënga Magjike”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here