Përmes disa fjalëve të ndjera këngëtarja Kejsi Tola i ka uruar ditëlindjen motrës së saj Kamilës.

Ajo i ka treguar në këtë mënyrë motrës së saj më të vogël rëndësinë dhe gjithë dashurinë që ajo ka për të. 

“Nëse ka një arsye që zemra del vendit me gjithë forcën e saj je ti, nëse ka një arsye që buzëqeshja merr kuptim prap je ti, nëse do bëja çdo gjë pa arsyetuar do e bëja vetëm nëse është për ty. Gëzuar ditëlindjen motra ime e vogël”,-përfundon Kejsi në rrjete sociale. 

Dy motrat e kanë shprehur gjithnjë dashurinë e tyre si në rrjete sociale ashtu edhe në intervista të ndryshme në media./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here