Modelja seksi Anxhela Martini ka publikuar në rrjete sociale disa foto ku shfaqet më në formë se kurrë, ndërkohë që ndodhet me pushime në një ishull ekzotik

E veshur me një palë rroba-banjo mjaft seksi, Anxhela ka treguar edhe njëhërë format e saj mjaft të kuruara dhe seksi. 

“Thjesht një shtëpiake,”-shkruan modelja me origjinë shqiptare, krahas fotove të publikuara në rrjete sociale. 

Prej pak kohësh ajo është e martuar me biznesmenin rumun Dragos Savulescu./Gazeta Express/

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/thjesht-nje-shtepiake-axhela-martini-provokon-keq-nga-ishulli-ekzotik-620700/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here