Theron puth një grua për 140,000 $Sipas nje reviste amerikane të premten aktorja Theron ka puthur një grua dhe ka siguruar 140,000 dollarë për bamirësi.

Aktorja Theron, 34 vjece e cila luajti rolin e të dashurës lezbike të Christina Ricci në filmin ‘Monster’, ka ndihmuar në mbrëmjen për bamirëse ‘OneXOne’ të organizuar në San Francisco, Kaliforni, pasi Matt Damon u tërhoq nga kjo ngjarje në çastet e fundit.

Aktorja Charlize Theron është në një marrëdhënie afat-gjatë me aktorin e njohur Stuart Townsend, 36 vjece. Aktorja shprehet “Dashurin ime nuk është këtu sonte.

Theron arriti ta bëjë këtë mbrëmje të paharrueshme për ate grua. Duke ofruar një udhëtim për në Afrikën e Jugut në verën e ardhshme në Kampionatin Botërorë të futbollit, aktorja u befasua kur oferta ngeci në 37 mijë dollarë.

Pastaj Theron dha një propozim tjetër duke ofruar një puthje shtatë-sekondëshe, të cilën e fitoi një femër e paidentifikuar, e cila ofroi 140,000 dollarë dhe bashkoi buzët me fituesen e çmimit Oskar madje për plot 20 sekonda.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here