Charlize Theron muajin e kaluar adoptoi një fëmijë dhe aktorja theksoi për revistën ‘Vogue’ se prej kohësh donte të formonte një familje: “E kam thënë gjithmonë që doja një familje. Jackson është i mrekullueshëm, fëmija më i mirë në botë.”

“Shpresoj që të jem një prind siç ka qenë nëna ime për mua. E drejtë, e ashpër dhe e dashur. Jam kjo që jam falë nënës sime. Familja është gjithçka që kemi në jetë”, shtoi 36-vjeçarja për revistën.

E pyetur se si arrin të jetë kaq në formë, Theron deklaroi: “Kujdesem shumë për ato që ha dhe bëj shumë stërvitje.Por jam e sigurtë që ka shumë femra që mund të hanë ç’të duan dhe nuk shëndoshen.”

Charlize Theron është beqare që prej janarit të vitit 2010, kur ndërpreu marrëdhënien 10-vjeçare me Stuart Townsend.
E lindur në Afrikën e Jugut 36 vjet më parë, aktorja ka fituar çmimin Oscar në vitin 2004 për filmin “Monster”, ku interpretonte një vrasëse seriale.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here