Teuta ua uron RamazaninAktorja kosovare, e përfolur mjaftë shumë për ndarjen nga këngëtari Bolero, ka gjetur kohë që në instagramin e saj, ta bëjë një urim për besimtarët myslimanë.

Besimtarët e fesë islame Teuta Krasniqi i ka uruar për fillimin e muajit të Ramazanit.

Në mesin e shumë urimeve nga personalitete politike, edhe Teuta nga fusha e artit uroi për fillimin e muajit të agjërimit.

“Miq të dashur, me fat muaji i shenjtë i Ramazanit. Ju uroj agjërim të lehtë, si dhe qetësi e rehati shpirtërore”, ka shkruar aktorja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here