2 vjet ne lidhje dashurie i mbushen sonte cifti me i perfolur i estrades keto dy vjet ne Kosove, Teuta Krasniqi dhe Blero.

E kjo date shume e vecante per te dy –  aktoren dhe kengetarin nuk kishte si te kalohej pa u shenuar me surpriza per njeri tjetrin.

White party ishte nje ide gati e perbashket e ciftit VIP. E menduar nga te dy, vec e vec, qe ti bejne surpriz njeri tjetrit ne kete date te vecante per ta duket se i doli me triumfuese Teutes, e cila mblodhi sonte rrethin e ngushte te shoqerise se saj dhe te Bleros per ti bere ketij te fundit nje ndej surpriz.

Ndeja u mbajt ne nje pishine te mbyllur afer Prishtines dhe e vecanta ishte se te gjithe mysafiret ishin te veshur ne te bardha, tamam per te ja permbushur deshiren e kahmotshme te Bleros per ta organizuar nje White Party.

Teper e kenaqur me organizimin, Teuta ne nje interviste direkte ne radio Dukagjini sonte tregoj qe ndeja i ka dal edhe me e mire se sa qe e kishte menduar./webmagazina/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here