Teuta shtatzënëNuk kanë vonuar shumë dhe çifti i porsafejuar, Teuta Krasniqi dhe Blero janë ngutur që të kenë një bebush të vogël.

Burime të sigurta të Gazetes  Express Rozë kanë thënë se aktorja, Teuta Krasniqi është shtatzënë.Ajo është në ditët e para të shtatzënisë së saj.

Kështu që ende nuk e dimë se cilës gjini do t’i takoj bebushi i çiftit simpatik të cilët më parë u panë, para se të fejoheshin u panë dorë për dorë tek restorant “De Rada”.

Marr nga Gazeta Express.

5 KOMENTET

  1. teuta dhe blero jeni te mrekullueshem ju dua shume veq keshtu vazhdoni veq dua nje kenge blero dhe teuta ta kendoni bashk oki

  2. ne televizionnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ♥♥♥♥♥♥♥♥ “Te Amo” “Teuta dhe Bleroo” ♥♥♥♥♥

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here