Teuta Selimi prezanton djemtë e sajKëngëtarja Teuta Selimi ka dy djem,të cilët i ka prezantuar përmes disa postimeve në rrjetet sociale.

Teuta përveç sukseseve në karrieren e saj muzikore, ajo gëzon edhe në një jetë të lumtur familjare.

Noari dhe Matisi quhen dy demtë e këngëtares.

Teuta Selimi prezanton djemtë e saj

 

Teuta Selimi prezanton djemtë e saj

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here