Teuta Selimi prezanton bashkëshortinËshtë një nga këngëtaret për të cilën nuk është folur asnjëherë për jetën e saj private.

Këngëtarja Teuta Selimi, si duket ka arritur të mbaj larg familjen e saj nga jeta publike edhe pse bashkëshorti i saj Patri Neziri e shoqëron atë në çdo koncert pasi edhe ai është muzikantë dhe është pjesë e grupit si baterist, shkruan Magazina.al

Teuta dhe Patri ka kohë që janë martuar dhe tani janë prindër të dy fëmijëve.

Teuta Selimi prezanton bashkëshortin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here