Teuta Selimi del pa të brendshme!Këngëtarja Teuta Selimi është parë në një nga mbrëmjet e saj muzikore, teksa ka dal pa të brendshme.

Në diskotekën ‘ENJOY’, ishte së bashku me këngëtaren Aferdita Demaku, ku pa dyshim se kanë ndezur atmosferën së bashku, përcjell Gazetablic.

E si mos të ndez atmosferën Teuta, kur është veshur kaq seksi, buke zbuluar kështu këmbët dhe gjoksin pa të brendshme/Gazetablic.com/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here