Dikur ishin të martuar. E tani krejt çka i mban të bashkuar është vajza e tyre Tara.

Bëhet fjalë për aktoren Teuta Krasniqi dhe ish –bashkëshortin e saj këngëtarin Blero.

Të dy tani kanë jetë të ndryshme ,por kjo nuk i ndalon ata të kenë raporte të mira për shkak të vajzës së tyre Tarës.

Teuta miqësinë që ka me Bleron e dëshmon edhe përmes rrjeteve sociale. Ajo në Instagram ende ka fotografi ku është së bashku me Bleron e Tarën.

Ndryshe, Teuta tani është shumë e lumtur pranë Adonisit dhe dy vajzave Tarës e Kaiës.

Edhe Blero me Afronën tani janë më ta afërt se kurrë më parë./Gazeta Express/7 8

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here