Pak orë më parë portalet u mbushën me urimin e këngëtarit Blero për vajzën e tij Taran e cila sapo kishte përfunduar gjysmëvjetorin e parë me sukses të shkëlqyeshëm.

E në gjithë këtë ngjarje të rëndësishme si mund të mungonte urimi nga nëna e vajzës ,Teuta, e cila e entuziazmuar me këtë fakt shprehu ndjenjat e saj përmes një postimi në Instagram.

Ky është postimi i plotë i aktores së njohur: “Urime shpirti i mamit! Paç shendet dhe mbaresi Urime gjithe femijeve gjysmevjetori i pare ( Tara me mesuesin Vllaznim dhe shoket e klases”. 3

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here