Këngëtarja kosovare Teuta Kurti dhe i fejuari i saj, Dardan Luta martesën e tyre e kanë kurorëzuar edhe në xhami.

“Indeksonline”, ka publikuar fotot e çiftit të sapomartuar, në momentin kur ata kanë qenë një xhami në Pejë, vendlindja e Daradanit.

Ata kanë dëgjuar detyrimet që kanë në martesë, dhe pjesa e xhamisë ka qenë vetëm një prej pjesëve të martesës së tyre.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here