Teuta-KrasniqiKy është viti i dytë me radhë qe organizohet mini-maratona “Vrapo edhe ti” në Prishtinë.

Diellza Kolgeci dhe Afërdita Paqarada femrat të cilat njihen si dy ikonat e bukurisë shqiptare, kanë bashkuar edhe njëherë forcat për qëllime humanitare, transmeton Gazeta Blic.

Emra të mëdhenjë të skenës dhe politikës në vend dhe paratë e mbledhura do t’i dedikohen femrave të keqtrajtuara.

Nga një foto e publikuar shihet se pjesmarrës do të jenë edhe ‘Stupcat dhe aktorja Teuta Krasniqi së bashku me bashkëshortin e saj Adonis Vishaj.

Këtë e ka bërë të ditur aktorja përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here