Me një fotografi të veçantë.Aktorja e njohur Teuta Krasniqi, pavarësisht obligimeve profesionale ajo gjithmonë gjen kohë për vajzat e saja.

Ajo sot me rastin e 1 Qershorit, Ditës Ndërkombëtare të Fëmijëve i ka uruar vajzat e saja Tarën dhe Kaian. “Urime 1 qershori”, ka shkruar aktorja duke ia lënë si mbishkrim fotografise familjare, shkruan rtv21.tv.

Teuta së bashku me bashkëshortin Adonisin dhe vajzat është duke qëndruar në Sofia të Bullgarisë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here