Teuta Krasniqi sërish shtatzënë? Adonisi e quan “mami”Që prej bërjes publike të lidhjes së Teuta Krasniqit dhe Adonis Morinës, ky i fundit nuk është ekspozuar shumë në media.Megjithatë deshi apo jo, Adonisi dita – ditës po shndërrohet në protagonist të mediave falë postimeve në rrjete sociale.

Ai sot ka postuar një imazh me Teutën nën përshkrimin: “Kur ajo ka nevojë unë jam menjëherë prapa krahëve të saj. Kur une jam i papërqendruar, Mami është ajo që më mban të përqendruar”.

Fakti se është referuar në përshkrim me termin mami flet më shumë se ç’duhet duke ngjallur dyshime se mos çifti po bëhen prindër ?!

Kjo mbetet të dëshmohet nga koha nëse ka diçka të vërtetë. /Prive/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here