Aktorja e mirënjohur Teuta Krasniqi, në rrjetin social Facebook ka prezantuar vjehrrën e saj përkatësisht nënën e këngëtarit Blero.

Në foto shihen që të dyja të buzëqeshura dhe kjo tregon harmonin e tyre që e kanë në raportin vjehërr-nuse.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here