Teuta Krasniqi pozon me bashkëshortin dhe dy vajzat e saj

Aktorja e njohur, Teuta Krasniqi duket të ketë harruar plotësisht të kaluarën.

Teuta ka realizuar një fotosesion së bashku me bashkëshortin- Adonisin dhe dy vajzat e saj, shkruan Indeksonline.

Të gjithë së bashku duken për mrekulli, derisa as buzëqeshja e tyre nuk mungon.

 

teuta

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here