Teuta Krasniqi nuk refuzon 1 javë pushim me Bleron Sonte në emisionin NIN në Klan Kosova pjesë e rubrikës “Kutia” ishte aktorja e njohur kosovare Teuta Krasniqi.Në pyetjet provokuese në rubrikën “Kutia”, Liberta Spahiu ka ngacmuar aktoren në lidhje me ish burrin e saj Bleron.

Liberta pyet Teutën: “Dhurata më e keqe: një fshisë dore, hapa për dietë apo një javë pushim me Bleron? dhe aktorja përgjigjet “Hapa për dietë, kish me qenë shumë ofenduese”.

Nga kjo kuptojmë se Teuta nuk refuzon pushimet me Bleron, nëse ai do t’i bënte një dhuratë të tillë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here