Teuta Krasniqi një foto me nënën dhe TarënAktorja Teuta Krasniqi ka postuar një foto bashkë me nënën dhe vajzën e saj Tarën.Teuta Krasniqi me në fund ka prazantuar nënën e saj nëpër rrjetet sociale.

Aktorja e ka bërë publike këtë foto në rrjetet sociale poshtë se cilës ka shkruar:

“Tri gjenerata:-))) Shpirtat e mi, mami & Tara:-)|”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here