Pas një mungese disamujore për shkak të shtatzënisë, aktorja kosovare, Teuta Krasniqi i është rikthyer jetës artistike në Kosovë.

Aktorja e njohur në Kosovë, njëherazi bashkëshorte e këngëtarit të njohur Blero, është shfaqur më elegante se kurrë teksa parakalonte në tapetin e kuq të festivalit të klipeve në Kosovë, “Videofestit” përkrah bashkëshortit.

Blero ka qenë i ftuar në këtë ceremoni për shkak të nominimeve për çmim në disa kategori, por pavarësisht kësaj, ai nuk është shpallur fitues i asnjë çmimi.

Aktualisht, çifti simpatik është duke përjetuar periudhën më të bukur në jetën e tyre, atë të rritjes së vajzës, Tara.

1 Koment

  1. urime per vajzen ishalla ka jet te gjat e te bukur pran prinderve e ju dyve ju uroj suksese ne jet teuta dhe bleo

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here