Teuta Krasniqi e suksesshme edhe si moderatoreAktorja e njohur kosovare Teuta Krasniqi, vazhdon të jetë në formë të lartë fizike. Ajo ka treguar se ka karakter të fortë dhe ky dështimi i martesës nuk ka lënë gjurmë të ajo.

Teuta ishte pjesë e garës së parë automobilistike për femra. Ajo dukej mahnitëse në kombinimin e saj simpatik.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here