Teuta Krasniqi dedikim të veçantë për Adonisin në përvjetorin e tyreAktorja e njohur Teuta Krasniqi, jo rrallë herë u komentua për jetën e saj private veçanërisht pas dështimit të martesës me Bleron, dhe më pas për lidhjen me Adonis Tahirin.

Pavarësisht kësaj lidhja e tyr u kurorëzua dhe më pas u kompletu akoma më shumë me ardhjen në jetë të fëmijës së saj të dytë, Kaias, transmeton transmeton Magazina.al

E sot ata po festojnë përvjetorin e tyre. E me këtë rast Teuta ka zgjedhur që përmes një fotografie në Instagram, t’i urojë përvjetorin Adonisit.

“Edhe një vit për të krijuar kujtime të mrekullueshme bashkë, një vit tjetër për të zbuluar gjëra të reja për t’u kënaqur me njëri-tjetrin. Baby, do të kalojë një jetë të tërë duke të dashur, duke u kujdesur, duke të respektuar dhe duke të treguar çdo ditë do të shtrëngojë aq lartë sa yjet. Sa plakemi, kur fillojmë të ndryshojmë me vite, ka diçka që nuk do të ndryshojë kurrë… Gjithmonë do të vazhdojë të dashurohem në ty. Urime përvjetori shpirt. T’du përgjithmonë”, ka shkruar Teuta.

teuta

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here