Teuta Krasniqi: A do ta ngatërroni Adonisin me çdo mashkull me muskuj?Rikthimi i serialit ‘Kafeneja Jonë’ ka bërë që mediet kosovare t’i mbushin faqet e tyre, ani pse disa edhe ia kanë huqur me shkrime, duke bërë ngatërrim personash.

E një i tillë sot ka qenë mes aktorit Dukagjin Podrimaj dhe Adonisit, bashkëshortit të Teuta Krasniqit. Disa medie kanë ngatërruar Dukagjinin me Adonisin dhe kanë shkruar se Teuta në serial është rikthyer me burrin e saj, transmeton Indeksonline.

Madje, ky ngatërrim ka ardhur si pasojë të muskujve që kanë të dy, si Adonisi ashtu edhe Dukagjini.

E kjo gjë, e ka bërë të reagoj aktoren kosovare. Përmes një fotografie dhe shkrimit të lënë në rrjetet sociale, ajo ka thënë se a duhet të ngatërrohet bashkëshorti me çdo mashkull që ka muskuj.
Ja reagimi i saj:

Teuta Krasniqi: A do ta ngatërroni Adonisin me çdo mashkull me muskuj?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here