teuta krasniqiSërish u bë temë e lajmeve rozë, serish e lidhën me ish bashkëshortin e saj, Bleron. Teuta, megjithatë është bërë imune ndaj lajmeve të kësaj kategorie.

Sot, ajo ka postuar një foto ku duket më bukur se kurrë. Shtëzania i ka dhënë dritë aktores së njohur.

Teuta poshtë fotos thotë se është vetvetja, unike…Dhe e tillë është, shkruan “Kosovarja”.

Aktorja me këtë postim e ka kthyer “heshtjen”, pasi një kohë nuk shihej e nuk ndihej gjëkundi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here