Sapo ka hyrë në shtëpinë e saj te re, per fat të keq ia vjedhin. Ngjarja e trishtuar i ka ndodhur këngëtares Teuta Kurti, e cila vjen të paktën një herë në javë në Tiranë për të kënduar në spektaklin “E diell”.

Në një nga këto udhëtime, kur Teuta është larguar nga shtëpia e saj për të ardhur në Tirane, hajdutet kane shfrytezuar rastin dhe kane hyre me force ne banesen e saj duke i vjedhur cfare munden.

Hajdutet kane ruajtur momentin kur ajo bashke me bashkeshortin nuk kane qene ne shtepi, duke i vjedhur shume sende me vlere, krahas paisjeve kryesore elektronike./ Bluetooth/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here