Teuta foto me aktorin simpatik, reagon gruaja e aktorit!Aktorja Teuta Krasniqi aktualisht është e angazhuar me xhirimet e filmit të metrazhit të gjatë “Një tregim Prishtine”, me regji të Buqe Berishës.

Në këtë film po marrin pjesë disa nga aktorët më të afirmuar të skenës filmike e teatrale, ndërkaq Teuta Krasniqi ka rolin e protagonistes.

Në serial luan edhe aktori Armend Baloku, i cili sot ka pozuar bashkë me Teuten dhe foton e ka postuar në “Facebook”. Poshtë fotos ka komentuar menjëherë gruaja e Balokut, aktorja Vlora Nikçi.

Teuta foto me aktorin simpatik, reagon gruaja e aktorit!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here