TeutaTeuta Krasniqi sot ka vendosur të vije pak më ndryshe.Ajo ka bërë një krahasim të dukshëm me trupin e saj, ku ka bërë të njëjtën foto para dhe tash që është shtatzënë, ne i dëshirojmë Teutës që ta shijoj ëmbël këtë periudhë kohore, dhe vajzës së saj të dytë i urojmë mirëseardhje në jetë.

Teuta në përshkrimin e saj për foton, e falenderon burrin e saj Adonis Morina njëherit edhe trajner i saj.

Më poshtë Kosovarja për ju lexues të dashur ua sjell postimin e plotë të Teuta Krasniqit./Kosovarja/

Teuta falenderon burrin e saj për disa kilogram më shumë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here