Teuta dhe Tara të lumtura afër Adonisit Aktorja dhe prezantueja e njohur, Teuta Krasniqi, ditë më parë kurorëzoi dashurinë e saj me martesë, ku dhe duket të jetë e lumtur.

E derisa, temperaturat sot ishin në nivelin e duhur, ajo këtë ditë duket ta ketë shfrytëzuar afër vajzës dhe bashkëshortit të saj, shkruan Indeksonline.

E këto foto të bukura, duket t’i ketë shkrepur dashuria e re e Teutës, Adonisi. Urojmë që treshja në fjalë të jetë e lumtur gjatë gjithë jetës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here