Teuta dhe Blero publikojnë fotografi pa njëri-tjetrin! Mbrëmë emisioni Prive transmetoi një material nga aeroporti ku Blero, Teuta dhe Tara u nisën drejt Parisit.

Ata kanë mbërritur atje dhe kanë filluar ti shijojnë ditët atje, madje kanë filluar edhe ti publikojnë fotografitë e para.

Blero ka postuar një fotografi vetëm të Tarës e ndërsa Teuta ka zgjedhur që të fotografohet së bashku me të bijën pa këngëtarin.

Blero me siguri ka shkrepur kamerën në këtë moment. Do e shohim në ditët në vazhdim nëse do të publikojnë ndonjë fotografi të përbashkët./Prive.al/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here