Çifti i shumëpërfolur i këtyre ditëve, Teuta Krasniqi dhe Blero priten të martohen gjatë verës, eventualisht gjatë vjeshtës.

Një burim i afërt me aktoren dhe këngëtarin ka thënë se ata pritet që së shpejti të vënë kurorë, ndërkaq më vonë të bëjnë edhe një dasmë.

Lidhja në mes të Teutës dhe Bleros filloi vitin e kaluar, ndërkaq pak muaj pas kësaj u mësua se Teuta ishte edhe shtatzënë. Ndryshe, aktorja po vazhdon me paraqitjet e saj para.

13 KOMENTET

 1. a esht e vertet kjo lajm a kan donje gj qe k bero e teta krasniqi jan dashuruar qita te dy a

 2. oj teuta qysh bre me bleron a spo tvje inati qysh po kcen me zajminen seshte normal shoqe shoqe ose kolege po ja valla qashtu jo po ma hajt ti je shum e bukur

 3. oj teut qysh bre me bleron qysh pe le me zajminen me kcy qashtu kolege kolege po djemt dihet qka kshyryn e menojn ti je ma e mire valla ki gabu me bleron per mendimin tem

 4. veq shum mir qi eke thir Sinan Hoxhen ne Emision mu shum shum umpelqen Sinan Hoxha si Kengetar
  edhe si me pas une Burr Sinanin umpelqen hahahahahaha

 5. une e dua shum bleron dhe e adhuroj edhe teuten.Une mendoj se jan qift i lumtur.I deshiroj suksese SH uuuuuuuuu M.Mbytna tu u perla me motren se une tham se blero edhe teuta ma te mir e ajo thot shpati e aferdita.Z di kur do ta kupton kush eshe me i mir,une e kom kuptu moti se blero osht ma i mir se shpati

 6. hje o blero shum mir ke dal po ma mir se teuta joooo hahaha teutes sun ia kalon askush ahhaha

 7. edhe oj teut kur tia nis kafeneja jon ti mshoja orhanit se po kam deshir hahah ok …Edhe naimit SHUM ESHE JU uroj jet te mir edhe te LUMTURI TE VEQANTT……….

 8. dhe qekjo dina qka e ka qu komenti dhe ne veqant thuje emirin ……………….. opo blero

 9. ju dua tashme ju te dyy e dini in Waiting for Youuuu Love Youuu:))<3<3<3..

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here