Teuta, Adonisi dhe Blero në të njëjtën festëTara Muharremi, vajza e këngëtarit Blero Muharremi dhe aktores Teuta Krasniqi festoi pak ditë më parë ditëlindjen e saj të gjashtë.

Në një ceremoni tejet përrallore, për princeshën u organizua një festë e madhe e mbushur përplot me surpriza.

Maskota, miq, kërcim, këndime ishin pjesë e ditëlindjes përrallore e cila duket të ketë shijuar shumë ditën e saj të veçantë.

Një xhirim me përmbledhjet e momenteve më të mira nga kjo ditëlindje është postuar para pak orësh në rrjetin social Facebook.

Aty shihet se Blero dhe Teuta mbajnë pak një distancë me njëri-tjetrit teksa janë dhuratat që i bashkojnë.

Teuta, Adonisi dhe Blero në të njëjtën festë

Ndër pjesët e pakta ku ish-çifti shihen së bashku është kur princesha Tara hap dhuratat, me një lumturi të paparë, transmeton Prive.

Në festë shihet edhe bashkëshorti aktual i Teutës, Adonisi, teksa në rrjete sociale deri sot nuk është zbuluar asgjë nga kjo pjesë pasi që fotot dhe urimet ishin individuale me Tarën dhe nuk dihej nëse ceremonisë i ishte bashkangjitur edhe Adonisi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here