Tila Tequila ka vendosur te konkuroje ne kete menyre artistet e tjera.

Biondia ka bere nje show topless te vertete mbi tapetin e kuq te Congo Room, gjate prezantimit te nje albumi te ri.

Vemendja e publikut u perqendrua tek veshja provokuese dhe nga format e biondes, aq sa, te pyetur se perse gjendeshin atje, te pranishmit nuk kane ditur te japin motivin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here