Nje fans i zjarrte i kengetares Adelina Ismajli, eshte bere objekt i nje ceshtje serioze ne FB, pasi ka kercenuar me vetevrasje nese nuk takohet me idhullin e tij, e cila per momentin ndodhet ne Zvicer.

Ka reaguar menjeher pas deklarates se tij “Bombe” zedhenesja zyrtare e saj, Rudina Idrizaj, duke tentuar te neutralizoj te riun, i cili me sa duket eshte ne depresion.

Kushdo qe njeh familjen e Granit Behramit, ju lusim te kontaktoni menjeher. Jeta e dikujt eshte ne rrezik dhe cdo kercenim per vetvrasje duhet marre seriozisht.

Graniti eshte fans i Adelines dhe ka disa dite qe kercenon me vetvrasje nese nuk e takon Adelinen, shkruan gazeta Standard. Ne nuk kemi mundesi qe menjeher sot te bejme te mundur takimin, ndaj ju lusim te na ndihmoni lidhur me Granitin. Granit te lutem mos ndermerr asgje, do te mundesojme takimin me Adelinen, vetem prit, thote zedhenesja e Adelines.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here