Telenovela amerikane "90210"Telenovela amerikane “90210” u publikua ditët e fundit në një seri fotografish. Titulli “90210” është adresa në zonën “Beverly Hills” të Los Anxhelosit të SHBA-së.

Beverly Hills” është zonë banimi i njerëzve të pasur, ku banojnë shumë njerëz të njohur dhe yje të Hollivudit.

Kjo telenovelë tregon mbi një grup studentësh të shkollës së mesme. Kur ky film të shfaqet në televizion, do të konkurrojë fuqishëm telenovelën tjetër “Gossip Girl”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here