Imazhi i saj ende nuk është venitur nga sytë e të gjithëve, si ikona e lajmeve që çdo mbrëmje përcillte edicionet informative në televizionin publik shqiptar.

Shumëkush do të ishte kurioz rreth të përditshmes së Tefta Radit tanimë, teksa është larguar nga ekrani prej vitesh dhe vijon jetën e saj jashtë tij.

Zonja Radi vijon të jetë aktive dhe shpesh herë është e pranishme në shumë aktivitete që organizohen për gruan, apo edhe konferenca si kjo që po paraqesim përmes kësaj fotoje, gjithmonë serioze dhe e vendosur në atë që thotë, sikurse imazhi që mbetet i njëjtë për vite me rradhë./Bluetooth/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here