Michael Jackson Teddy Riley mendon se mbretit të Popit Michael Jackson eshte vrare dhe vrasesi i tij do te kapet shume shpejt.

Keshtu eshte shprehur nje nga miqte e tij me te aferm, Teddy Riley.

Riley bashkeprodhues i albumit “Dangerous” eshte shprehur se dikujt nuk i pelqente dicka qe Michael kishte thene apo po bente, ose nuk donte qe ai te kthehej ne ‘top’, keshtu qe i eshte dashur qe te lirohej nga ai.

Teddy Riley ka shtuar se ai dhe familja e kengetarit besojne se e dine se kush eshte vrasesi i cili shume shpejt do te kapet.

1 Koment

  1. po u mor vesh kush e ka vra majkellin ton te vetm. atehere ai qe e ka vrare para se te kapet nga policia do vrihet nga ndonje nga fansat e majkellit. po nqs eshte e vertet qe majkelli eshte vrare do jete nje traum per te gjithe dhe gjithashtu do konsiderohet nje akt mizor kunder njeriut me te mir ne gjithe siperfaqen e tokes.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here