Tea dhe Veseli nisin bashkëjetesën në TiranëGjersa Alba dhe Diedoni i dhanë fund lidhjes së tyre, për çiftin tjetër nga edicioni i fundit të “Big Brother”, Tea dhe Vesel, duke se gjërat po ecin mirë.

Pas disa ditë pushime në Turqi, ata do të zhvendosen në Tiranë nga Prizreni dhe Korça, për të nisur një jetë të re së bashku, transmeton Telegrafi.
Fituesi i “Big Brother Albania 8”, do të nisë një garë tjetër televizive si njëri nga garuesit e spektaklit “Dance with me”, ndërsa e dashura e tij ka disa projekte në diskutim për t’u bërë pjesë e mediave në Shqipëri.

Këto duken të kenë qenë arsyet që çifti të vendosen në kryeqytetin shqiptar.Kujtojmë se romanca mes tyre nisi pas përfundimit të reality shout.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here