Fjolla Morina është ndër këngëtaret më seksi të estradës, por që nuk i ka shpëtuar skandaleve të ndryshme nga jeta private, shkruan revista Kosovarja.

Ajo ka dy vajza, edhe pse kohëve të fundit e shohim më shumë me Alayan nëpër fotografi të ndryshme.

Ajo ka vendosur t’i befasojë ndjekësit duke shpërndarë një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku shihet me dy vajzat, Ledianën dhe Alayën.

Bazuar në deklaratat e mëhershme të saj, padyshim është ndër femrat e guximshme me që është kategorikisht kundër abortit, dhe e zonja që vajzat e saj t’i rrisë vetë, e që vërtetë duken për mrekulli.8

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here