Shkëndije Mujaj së fundi ka sjellë disa fotografi të reja ku mund ta shikoni shumë qartë formën e të pasmeve të bollshme të saj.

Këngëtarja Shkëndije Mujaj ka thene para pak kohesh ne nje interviste per mediat roze se te pasmet e saj i ka 100 % origjinale, dhe ndihet mirë për faktin që të pasmet e saj janë në formë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here