Pasi e akuzuan se “laget” nga pakujdesia nëpër koncertet e saja si dhe vishet me të njëjtën veshje në shumë mbrëmje muzikore, Nora ka vendosur që t’ua kthejë me të mirë këtë reklamë që ia bënin fansat e saj.

Të mahnitur nga trupi i Norës, fansat kanë vendosur të fotografojnë këngëtaren nga afër, duke dashur të tregojnë që këngëtarja ka një fizik të paparë si dhe një palë të pasme që do i dëshironte secila femër.

Performanca e saj është gjithmonë atraktive, e angazhuar gjithmonë me koncerte si dhe shumë aktive me projektet muzikore, të cilat kohëve të fundit janë më shumë duete, transmeton portali maqedonas, Editorial

Nora është larguar pak nga kompeticionet muzikore të cilat nuk i shkojnë për dore, por nuk është larguar nga muzika duke lancuar projekte të shumta. Norën së shpejti do e shohim me këngë të reja nëpër programet festive, kurse deri atëherë ju lëmë të shijoni të pasmet e saja shumë seki.

1 Koment

  1. Nora istrefi kengetarja ma e bukur ne trevat shqiptare veq next vazhdo te duaaaaaaaaaaaaaaaaa <3<3

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here