Këngëtarja Enca Haxhia ka risjellë dhe njëherë për fansat e saj të pasmet bombatike.

Ajo sapo publikoi këngën e re ‘ Balad’  dhe tërhoqi vëmendjen për transformimin e saj. 

Ekspozimet e vazhdueshme të Encës kanë bërë që ajo të zgjojë shumë reagime për fansat.

‘Ju nuk më meritoni’ shkruan Enca krah fotos ku të pasmet e saj duken më të mëdha se kurrëmë parë. 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here