2

Enca Haxhia vazhdimisht trondit me pamjen e saj joshëse.Këngëtarja atraktive ka shfaqur sërish të pasmet e saj bombastike, por kësaj radhe është kapur mat.

Faqja “vipat e bllokut” ka publikuar një foto ku shihen të pasmet reale të Encës në jetën e përditshme dhe në bikini, foto e publikuar në rrjetet sociale.

Evident është fakti se këngëtarja ka rritur të pasmet me programet për përgatitjen e fotografive.

Fenomeni i “fotoshopit” në skenën muzikore shqiptare ka qenë ka herë i pranishëm dhe vazhdon të jetë në epokën e rrjeteve sociale.

enca-1_1476539095-3389594

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here