“Të ka lali shpirt” bëhet kënga e parë shqiptare me 100 milionë klikimeKënga “Të ka lali shpirt” e kënduar nga Silva Gunbardhi, Mandi e Dafi ka arritur që të arrijë shifrën e 100 milionë klikimeve në rrjetin e shpërndarjes së videove, YouTube.

Kjo bëhet kënga e parë në gjuhën shqipe që arrin në këtë shifër, shkruan Koha.net.

Kënga dëgjohet mjaft shumë jo vetëm nga shqiptarët, por edhe nga vendet e tjera të Ballkanit dhe më gjërë./koha.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here