SkiviReperi i Babastars, Visar Shala, i njohur si Skivi, do të lansojë shumë shpejt këngën e tij të re.

Kënga e re e titulluar “E di që m’don” do të publikohet të hënën në ora 18:00, ka konfirmuar reperi dhe faqet zyrtare të Babastars në Facebook dhe Twitter.

Por, kënga do të ketë edhe videoklipin dhe në të cilin pritet që Skivi të shfaqet me vetura luksoze dhe femra atraktive.

Projekti “E di që mu m’don” vjen pas suksesit fantastik që po gëzon kënga “Fenix” nga Tuna dhe Cozman, e të cilët po ashtu janë nën ombrellën e ‘labelit’ më në formë për momentin, Babastars.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here