Mbrëmë është mbajtur ceremonia e ndarjes së çmimeve për herë të 91-të.

Vëmendje të madhe kanë marrë bukuroshet, Kendall Jenner, Miley Cyrus dhe Rita Ora në ndejën e pas Oscarit.

Të gjitha sytë ishin te Kendall Jenner, Miley Cyrus dhe Rita Ora, në Vanity Fair Oscar pas çmimeve, të pritur nga Radhika Jones në Qendrën Wallis Annenberg të dielën në Beverly Hills, shkruan dailymail.

Image

FOTO GALERI

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here