Pasanikja dhe prezantuesja e njohur e televizioneve, Kim Kardashian do të vendosë se çfarë do të veshin të ftuarit në dasmën e saj.

Sipas burimeve Kim u ka thënë mysafirëve që të gjithë të vishen në tesha bardh dhe zi për ditën e saj të martesës. 

“Kim e di më të mirën për të dhe ajo nuk dëshiron që gjërat të bëhen dramatike në ditën e saj të martesës, për këtë ka përcaktuar një kod të veshjes për mysafirët e saj”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here